BLOG

Krb alebo kachle?

04. marca 2019

Oheň v domácnosti má pre mnohých ľudí zvláštny význam. Nejde len o to, že ním dokážete vykúriť celú domácnosť, no najmä jeho atmosféra je niečo, na čom si mnohí ľudia zakladajú.

Čítať viac

KACHLE PODĽA VAŠICH PREDSTÁV

04. marca 2019

To, ako si zariadite vlastnú domácnosť je len na vašom vkuse a rozhodnutiach. Keďže každému sa páči niečo úplne iné, každé jedno obydlie je zaujímavé svojim štýlom. To isté platí aj v prípade vykurovacieho zariadenia ako je napríklad krb alebo kachle.

Čítať viac

Vyberte si farbu krbových kachlí

04. marca 2019

Vykurovacie zariadenie je súčasťou mnohých domácností po celom svete. Okrem toho, že slúži na vytváranie tepla, ľudia ho používajú aj na vytvorenie príjemnej atmosféry alebo ako dizajnový doplnok.

Čítať viac

Môžete kúriť drevom aj uhlím

04. marca 2019

Takmer každý človek, ktorý má rodinný dom alebo chalupu sa zamýšľa nad výberom vhodného vykurovacieho zariadenia. Keďže v dnešnej dobe máme veľké možnosti výberu, ten nie vždy býva ľahký.

Čítať viac

Charnwood až 10 rokov záruky

04. marca 2019

Rozhodli ste sa, že vašu domácnosť budete počas zimy vykurovať pomocou krbových kachlí? Musíme uznať, že ste si vybrali dobre. Hoci výborným vykurovacím zariadením je aj klasický krb, krbové kachle sú predsa v niečom odlišné.

Čítať viac

Ekologické krbové kachle

04. marca 2019

Mať v dome vlastný vykurovací systém je snom mnohých ľudí. Na výber je nielen klasický krb a kachle, ale aj ich spojenie a teda krbové kachle. ďaka dobrému výberu a kvalitnému výrobku si môžete užívať zimné večery nielen v spoločnosti rodiny a známych, ale aj pri romantickom pohľade do plameňov.

Čítať viac

Krbové kachle do každého nízkoenergetického domu

04. marca 2019

Vykurovanie nízkoenergetického domu je úplne iné, ako je to v prípade klasickej murovanej stavby. Kým v takomto dome s bežnými parametrami závisí výber krbu či kachlí skôr od vkusu a možností peňaženky človeka, v pasívnych domoch treba brať do úvahy viacero iných faktorov.

Čítať viac

CHARNWOOD BEMBRIDGE

04. marca 2019

Kachle už dávno nie sú zastaraným vykurovacím zariadením, s ktorým aby ste sa stretli len v starších domoch. Ide o moderné vykurovanie využiteľné aj nízko energetických domoch s mnohými výhodami, ktoré sa teší stále väčšej obľube.

Čítať viac

Krb do nízkoenergetického domu

04. marca 2019

Nízkoenergetické domy sa v súčasnej dobe stávajú akýmsi štandardom bývania nielen vo svete, ale aj na Slovensku. Mať doma vlastný vykurovací systém, ktorý si budete môcť ovládať podľa seba je snom mnohých nielen mladých, ale aj starších ľudí.

Čítať viac

Kvalita komínov ZOP

04. marca 2019

Mať doma vlastný vykurovací systém v  podobe krbu alebo kachlí je snom mnohých ľudí. Oheň, ktorý prináša teplo domova a romantickú atmosféru však nie je len radosťou, ale aj určitou starosťou.

Čítať viac

Partneri