Krbové kachle sú originálne a moderné

Krbové kachle sú originálne a moderné

Krbové kachle sú originálny výrobok s moderným dizajnom, ktorý vynikne v každom interiéry. Už dávno neplatí, že patria iba na chalupy. Takmer si neviem predstaviť novostavbu, v ktorej by sa neuvažovalo s umiestnením krbových kachlí. Nie že by sa počítalo s tým, že budú hlavným zdrojom tepla.

Krbové kachle sú originálny výrobok s moderným dizajnom, ktorý vynikne v každom interiéry. Už dávno neplatí, že patria iba na chalupy.

Takmer si neviem predstaviť novostavbu, v ktorej by sa neuvažovalo s umiestnením krbových kachlí. Nie že by sa počítalo s tým, že budú hlavným zdrojom tepla. Láka nás predovšetkým ich atmosféra. Lenže slúžiť ako zdroj tepla budú určite. Na jar a na jeseň, dokiaľ doma nezahájime vykurovaciu sezónu, urobia naše večery príjemne teplejšími. A že nevyužijete funkciu „varenie“, ktorú niektoré z nich majú? To len do tej doby, než objavíte kúzlo vždy teplého čaju v zime, ale aj rozpečeného pečiva či sušených jabĺčok. Na to všetko, a omnoho viac ďalších vecí, môžete použiť varné platne, ktoré niektoré krbové kachle majú.

Ako vypadajú moderné kachle?

Hitom sú liatinové krbové kachle, ale aj tie, ktoré sú obložené keramikou. Do moderných interiérov je táto keramika obvykle hladká, pripomínajúce klasické obkladačky. Tradičné reliéfne keramické kachle patria skôr na už zmienené chalupy.

Krbové kachle poskytujú krásne výhľady na horiace drevo v ohnisku. Zákazníci preto vyhľadávaj modely s dostatočne veľkým presklením. Bez krásneho výhľadu na oheň by totiž nebol zážitok z kúrenia tak silný.

Nájdite si kvalitného dodávateľa

Plánujete krb alebo krbové kachle? U existujúceho domu či bytu je nutné preveriť možnosť ich inštalácie. Moderné krby a kachle majú iné požiadavky napríklad na prívod vzduchu alebo na umiestnenie výšky dymovodu či jeho priemer. Rozhodne si nestačí vybrať model podľa vzhľadu.

Kvalitné krby aj kvalitné krbové kachle dodáva spoločnosť ZOP plus. V ponuke nájdete najmodernejšie krby a kachle s ekologickými a úspornými formami spaľovania, rovnako ako dizajnovo veľmi vydarené modely vhodné aj do hypermoderných interiérov. Na svoje si príde aj každý, kto chce klasiku s keramickými kachľami.

Partneri