Novinky z Jedlińska

Novinky z Jedlińska

Prinášame vám aktuálne novinky od nášho najväčšieho dodávateľa - spoločnosti KRATKI

Nášmu najväčšiemu dodávateľovi vykurovacích zariadení – spoločnosti KRATKI sa tento rok vynikajúco darilo na galavečeri „Svet ohnísk 2017”, ktorý je najväčšou akciou z prostredia vykurovacích zariadení v Poľsku a každoročne sa koná už od roku 2006. Všetky 3 nominácie v daných kategóriách premenila spoločnosť KRATKI na víťazstvá. Získala ocenenie Plameň roka za najlepšiu spoločnosť roka 2016, ďalej ocenenie Zelený plameň za najširšiu ponuku vykurovacích zariadení spĺňajúcich požiadavky na Ekodizajn a taktiež aj ocenenie Udalosť roka za celoštátnu osvetovú kampaň „Nevytváraj dym”, pomocou ktorej rozprúdili verejnú diskusiu o dreve ako o kvalitnom, ekologickom a úspornom palive.

Bio nádoba 930

Zároveň vám všetkým predstavujeme novú bezpečnú bio nádobu 930. Medzi jej charakteristické znaky patrí vystužená konštrukcia z oceľového plechu, meradlo hladiny paliva, absorpčné jadro, rukoväť pre zatváranie a nové bezpečnostné označenia. Vďaka tomu sa dosiahlo výrazné zníženie spotreby paliva a predovšetkým sa eliminovalo riziko úniku alebo rozliatia paliva, a to aj v prípade náhodného prevrátenia bioalkoholového krbu.

Vďaka pôsobivému pohľadu na oheň poskytuje neobmedzené možnosti umiestnenia zariadenia a perfektne sa hodí do moderných interiérov.

Partneri